Projekt inwestycyjny - Poddziałanie 6.2 0
Projekty inwestycyjne

Firma PIOTROWSKI INDUSTRIES Jarosław Jan Piotrowski na podstawie decyzji OR05/01213/20 o przyznaniu pomocy finansowej jest beneficjentem operacji typu: „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”.

Projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Cel projektu: prowadzenie działalności określonej w biznesplanie, zgodnie z PKD, zrealizowanie biznesplanu w terminie w nim przewidzianym. Zaprzestanie podlegania ubezpieczeniu emerytalno-rentowemu, określonemu w przepisach o ubezpieczeniu społecznym rolników.

Przebieg i realizacja projektu: spełnienie założeń w zakresie zakupu nowych maszyn, urządzeń, środków transportu, wyposażenia. Udziału w szkoleniach doradczych i innych.

Całkowita wartość pomocy finansowej 150 000,00 PLN

Data przyznania pomocy:  22.05.2020 r.

Beneficjent: Jarosław Piotrowski

Województwo Łódzkie

Gmina Białaczów

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl